Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi imkânımız ile dilediğiniz araç marka ve modellerine anında sahip olabilirsiniz. İstanbul Finans Danışmanlık hizmetlerinin sizlere özel sağladığı kredi imkânlarıyla sizlerde araç sahibi olun.

Taşıt kredisi; araç kredisi, oto kredisi ve otomobil kredisi olarak da isimlendirilir. 0 km taşıtlar ve ikinci el 5 yaşa kadar olan taşıtlar için de araç kredisi kullanabilir.

0 km taşıtlarda araç rehin alınır ve kefil istenmez ve 2. el taşıtlarda kefil talep edilir.

Araç kredisi otomobil sahip olmak isteyenler için bankaların çeşitli seçeneklerle sağladığı kredi türüdür. İkinci el otomobil satın almak isteyen kişilerin otomobilin yaşına dikkat etmeleri gerekir.

Müşterilerimize taşıt kredisi sağlamadan önce, en uygun faiz ve vade farkını araştırıyoruz.

Taşıt kredisi, 0 veya 2.el araç alımlarında kaynak sağlamak için kullanılan kredilerdir.

Hayallerinizdeki otomobile sahip olmak ve sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilmeniz için sağlanılan nakit para avantajlarımızdan hemen yararlanın.

444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşabilir, İstanbul Finans Danışmanlık başvuru sayfamızdan dilediğiniz kredi ürününü belirleyebilirsiniz.

Taşıt Kredisi İçin Gerekli Koşullar;

Risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır,

Gelir belgelenmelidir,

18 yaşından büyük olunmalıdır,

Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50'sini geçmemelidir.

Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler;

Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi,

Adres teyidi amaçlı belge, gelir durumunu gösteren belge,

Fatura tarihinden itibaren en fazla 1 ay içerisinde kredi kullanılabilmesi için fatura veya noter satış sözleşmesi,

Gayrimenkul geliri beyan edenler için tapu aslı ve fotokopisi,

Ücretlil​er için maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge,

Emekliler için hesap cüzdanı,

Serbest meslek sahipleri için vergi levhası,

Firma ortağı ise vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi.

Haberlerimiz

Haberlerimizden ,haberdar Olmak İçin Size Özel Sorularınızı Yanıtladık Haberlerimizi İnceleyerek Bilgi Alabilirsiniz. Size Özel Faiz Oranlarıyla Kredi Sahibi Olun

Ticari Kredi Çözümleri

Ticari Kredi Çözümleri

İstanbul Finans Danışmanlık ile ticari kredi avantajlarımızdan hemen sende yararlan.

Ticari kredi ile artık işini büyültebilir, sende geleceğine ışık tutabilirsin. Ticari kredi sadece ticari kredi olarak adlandırılmamakla birlikte iş kredisi, ticaret kredisi olarak da bilinmektedir.

İhtiyacınız olan ve geleceğiniz için büyük adımlarınıza destek olacak nakit para çözümleri için daha fazla düşünmeyin!

İster emekli olun ister çalışan yâda ev hanımı olun sizlerde kredilerimizden yararlanabilir bütçenize en uygun ödeme şartlarından birini belirleyerek doğru bankayı sizler için araştırabiliriz.

İstanbul finans danışmanlık kredi çözümleri için 444 3 291 nolu numarayı arayın anın tadını çıkartın!

Finans firmanız sizin adınıza tüm farkları ve değişkenlikleri göz önünde bulundurarak anında uygun kredi seçenekleri ile karşılaştırmaktadır.

TEK BİR BANKA İLE DEĞİL TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BANKALARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ!

Sadece ticari kredi değil ister araç kredisi, konut kredisi, ister ihtiyaç kredisi ya da isterseniz ihtiyaçlarınıza yönelik tüm kredi ürünlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Finans Danışmanlık

Finans Danışmanlık

Kredi seçeneklerimiz arasında yer alan taşıt kredisi ile istediğiniz araçlara sahip olmak artık çok kolay. İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi başvurunuz ile birlikte hangi krediyi istediğinizi belirtin, sizlere yardımcı olalım. 

Taşıt kredisi İçin Gerekli Belgeler: 

  • Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanı ve kimlik fotokopisi, 
  • 0 km taşıt alımı için aracın proforma faturası, 
  • İkinci el taşıt alımı için aracın ruhsatı, 
  • Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi ve belgenin fotokopisi, 
  • Serbest meslek sahibiyseniz vergi levhasının fotokopisi, 
  • Emekliyseniz maaş cüzdanınızın fotokopisi, 
  • Kendinize ait kira geliriniz varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi, 
  • Ücretli çalışansanız son maaş bordrosunun fotokopisi ya da şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş belgesi, 
  • 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi veya elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ait işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş bir faturanın aslı. 

Sizlerde bizi tercih edebilir ve kredi avantajlarımızdan kolayca haberdar olabilirsiniz. Gerekli belgeler ile birlikte fırsatlarımız için bizleri arayabilirsiniz.

Kredi Nasıl Alınır

Kredi Nasıl Alınır

İstanbul Finans Danışmanlık ile sizlerde kredilerimizin sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz ihtiyaç kredisi, konut krdisi, emekli kredisi, taşıt kredisi, ticari kredi seçeneklerimizden birine başvuruda bulunarak nakit paraların sahibi olabilir, sevdiklerinizle mutlu günlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus Cüzdanı:

Tüm resmi işlemde olduğu gibi nüfus cüzdanı ile başvuruda bulunulması gereklidir.

2- İkamet Belgesi veya Adınıza Ait Fatura,

3- Gelir Belgesi

Özel sektör çalışanları ve memurlar: Son maaş bordoları ile beraber şirket imza sirküleri fotokopisini de teslim etmeleri gerekmektedir.

Emekliler:  e-Devlet üzerinden emekli maaşını gösteren belgeyi iletmeniz yeterli olacaktır.

Serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları: Gelir belgesi olarak, güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,

Çiftçiler: Gelir belgesi olarak, çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri,

Gayrimenkul kira geliri olanlar: Kira kontratına istinaden kira bankaya yatıyor ise, ödemeleri gösteren banka hesap dökümünün verilmesi de yeterli olacaktır.

Hemen kredilerimize başvur sende bütçeni rahatlat. İstediğin ve hayal ettiğin tüm güzelliklere sende sahip olabilir ihtiyacınız olan kredilere anında sahip olabilirsiniz.

Evlilik kredisi, ev masrafları, tatil masrafları, eğitim masrafları, borç kapatma vb. gibi kredi seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza yönelik herhangi bir kredi türünden faydalanabilirsiniz. Hızlı ve anında çözümlerimiz ile sevdikleriniz ile zamanın tadını çıkarın.

Kredi ihtiyaçlarınız için 444 3 291 nolu numarayı arayarak başvuru talebinizi gerçekleştirerek avantajlarımızın sahibi olabilirsiniz.

İster emekli olun ister çalışan tüm vatandaşlarımız sağladığımız tüm kredilerimizden yararlanabilir ve çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler.

Artık kredi istekleriniz için banka banka gezmeye gerek kalmadan sizlere avantajlar sağlamaya devam ediyoruz.

Sizler de hemen kredi al talepleriniz için en yakın firmanız olan tercih ederek anında kredi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Artık kredi olanaklarımız için en hızlı çözüm sağlayan stratejilerimiz ile zaman kriterlerinizi göz önünde bulundurarak en kolay kredi avantajlarımızdan sizlerin de yararlanmanızı sağlamaktayız.

Kredilerimize sahip olmak artık çok kolay. Hemen 0212 852 00 21 nolu numaradan başvurunuzu gerçekleştirin sizlerde dilediğiniz kredi seçeneklerimizden birine sahip olun!