Tüketici Kredisi Nedir

Tüketici Kredisi Nedir

Çevremizde gördüğümüz firmaların, fabrikaların, iş yerlerinin gelişmesinde ve büyümesinde büyük oranda kredilerin payı vardır. Bankalar hizmetlerini genel anlamda ikiye ayırmıştır. Bu ise bireysel ve ticari hizmetler şeklindedir. Bireysel müşterilere verilen hizmetler ile ticari müşterilere verilen hizmetler hemen hemen aynıdır fakat uygulama şekilleri ve alanları farklıdır. Bu yüzden ticari alanın hizmetlerini ayrı incelemek her zaman önemlidir.

Bankaların ticari müşterilerine sağladığı birçok hizmet vardır. Bunların en başında da elbette ki krediler gelir. Şirketlere finansman desteği, büyüme ve faaliyetlerine yardımcı olmaları bu krediler sayesinde mümkündür. Böylelikle işlemlerinde bir destek sağlarlar ve hedeflerine ulaşmak daha kolay olur. Bankaların ilk önem verdiği müşteri tipi, ticari müşterileridir. Sonrasında yaşanan krizler ve bankaların zarara uğramasıyla birlikte bireysel müşterilere yönlerini çevirmişlerdir.

Günümüzde ise hem ticari müşterilere hem de bireysel müşterilere hizmet veren çeşitli bankalar vardır. Örneğin; genel olarak ticari bankacılık, doğrudan bireysel müşterilere yönelerek kar amacıyla işlemlerini yapar. Yatırım, kalkınma gibi banka türleri ise daha çok şirketlere yönelik işlemler sunar ve onların avantajına olabilecek seçenekleri sunar. Bu yüzden banka seçimleriniz doğru yapmakta da fayda vardır. Gelişigüzel seçtiğiniz bir banka ile diğer avantajları kaçırabilirsiniz.

Teminatsız Kredi Nasıl Alınır

Teminatsız Kredi Nasıl Alınır

Bazı bankalar, Kredi Kayıt Bürosu’nda bulunan kredi notumuza bağlı olarak belirli bir miktara kadar ihtiyaç kredisi kullanmamıza imkan tanıyor. Kredi notu yüksekse, teminat veya kefilsiz kredi kullanabiliyoruz. Teminatsız olarak ne kadar kredi çekebileceğimiz ise, bankadan bankaya ve kredi notumuzun yüksekliğine göre değişiyor. Kredi kartlarımızı ve önceki kredilerimizi düzenli şekilde ödemiş olmamız bize avantaj sağlıyor. Kredi notunuzu yükseltmeniz gerekmektedir.
Gelirimizi aşan bir miktar için mal varlığımızı teminat göstereceksek, kredi ödemelerini yapamadığımızda, mülkümüzün elimizden gitme riskini göz önünde bulundurmalıyız. Buna gerçekten değip değmeyeceğine akıllıca karar vermemiz gerekiyor. Kredi kullanırken en akıllıca olan, gelirimize uygun talepte bulunmak.

Kredi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken

Kredi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken

Bankaların ticari kredi hizmetlerini firmaya sunarken baktıkları birkaç önemli nokta vardır. Bunları paylaşarak, firmaların bu konulara dikkat etmesi gerektiğini vurgulamak istiyoruz. En başında da firmaların geçmiş performansları yer alır. Özellikle ticari hayatta önem yer edinen çek geçmişi ciddi etkilemektedir. Ya da geçmiş kredilerin ödeme düzeni. Eğer şirketin daha önce çeki sorgulanmış ve yazılmışsa yani ödenmemişse ticari hayatına olumsuz olarak yansır. Bu durumda şirketin kredi hizmetinden yararlanması zorlaşır. Bu yüzden bunlara önem vermeli ve hizmetlerden faydalanmak için gerekli işlemler ona göre yapılmalıdır.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir durum ise elbette ki faiz oranları, bankaların şirkete sunduğu kolaylıklar ve ödeme planıdır. Bankalardan bunların teklifinin alınması, ayrı ayrı değerlendirilmesi ve karşılaştırılma yapılması önemlidir. Bu sayede şirket için en mantıklı ve başarılı kredi kullanılmış olur. Ticari krediler şirketin genel anlamıyla kredi kullanımlarını ifade eder. Bunun altında da tüketici kredisinde olduğu gibi birçok farklı seçenekler sıralanabilir. Spot, dek şeklinde değişebilen kredilerinde kendine özgü dikkat edilmesi gereken özellikleri vardır. Ama genel itibariyle şirket için kredi kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar bunlardır.

Ticari kredi konusunu toparlayacak olursak; öncelikle şirket için ciddi önem sahibi olduğunu belirtebiliriz. Gelişmesi, büyümesi ya da ticari faaliyetlerini ilerletebilmesi için şirketin bankalara verdiği güven ve hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilmesi önemlidir. Böylelikle şirket faaliyetlerini kolaylıkla sürdürebilir.

İkinci El Arabaya Nasıl Kredi Çekilir

İkinci El Arabaya Nasıl Kredi Çekilir

İkinci el arabalar için kredilerde bankalar aracın yaşıyla ilgilenmektedir. 5 yıldan daha eski bir araç olmaması bankalar açısından önemli bir kriterdir. Ancak, bankadan bankaya değişerek 8 yıla kadar çıkarılabilir. Daha eski bir arabaya sahip olmayı düşünüyorsanız yine ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmektesiniz.

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Kesin onaylı kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle kredi alma şartlarını sağlamanız gerekmektedir. Bu bağlamda:

 • Kredi notu yüksek olmalıdır.
 • Kredi siciliniz temiz olmalı ve daha önceden bankalarla kredi ödemeleri konusunda sorun yaşamamış olmalısınız.
 • Düzenli bir gelirinizin olması ve elde ettiğiniz gelirin krediyi ödeyebilecek nitelikte olması şarttır.

Bu temel şartları sağlamanız halinde bankalar mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden alabileceğiniz kredi miktarını size anında bildirmek ya da cep telefonunuza mesaj göndermektedir. Bunun dışında krediye yeter miktarda teminat gösterebilme durumunuz olabilir. Bu hallerde bankaya giderek size verilebileceği taahhüt edilen kredinin tarafınıza tahsis edilmesini talep etmelisiniz. Bankacılık sistemi üzerinden yapılan kontrolde aleyhinize bir değişiklik oluşmamış ise müşteri temsilcisi gerekli kredi formlarını imzalatmanın ardından krediyi anında tarafınıza tahsis edebilecektir.

İşletme Kredisi Nedir

İşletme Kredisi Nedir

Bir işletmenin, her gün olmak üzere çeşitli ihtiyaçları bulunmaktadır. Ve işletme her gün büyümek ve gelişmek durumundadır. Rekabet ortamında bulunan ve her yenililikle birlikte kendini geliştirmek e değiştirmek durumunda kalan işletme, tutunabilmek ve ayakta kalabilmek için çeşitli yatırımlarda bulunması gerekmektedir. İşletmenin ihtiyaçlarını karşılaması adına nakde ihtiyacı olduğu durumlarda, finansal kaynaklarını bankalardan karşılayabilirler. Firmanız için kullanacağınız kredi, İşletme Kredisi olarak kullanılmaktadır.

"Her işletme bankalar aracılığıyla kredi kullanabilir mi?" Tabi bu konuda önemli bir kıstas bulunmaktadır. İşletme faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmesi gerekmektedir. Aynı zamanda hiçbir bankadan olumsuz bir etki bırakmaması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Ticari kredilerde güvenirliliği sağlamak adına bazı evraklara ihtiyacı doğacaktır. Bu ihtiyaçların işletme tarafından karşılanması gerekmektedir.

Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi araç sahibi olmak isteyenler için bankaların geliştirmiş olduğu bir kredi seçeneğidir. Taşıt kredisinde 0 ya da 2. el araç satın alabilirsiniz. Bankaların kullandırmış olduğu araç kredileri sıfır araç kredileri ve ikinci el araç kredileri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Aylık geliriniz ne kadar yüksek ise kredi almanız da bir o kadar kolaydır. Taşıt kredisi almak diğer kredi seçeneklerine oranla daha kolaydır. Sıfır araç satın almak isteyen kişilere yönelik olarak geliştirilen sistem hem araç kredisi faiz oranları çok daha düşük seviyelerde tutulmakta hem de kredi onayı çok daha kolay bir şekilde verilmektedir. İkinci el taşıt kredisi için uygulanan faiz oranları ise bir iki puan daha yüksek tutulmakta olup yine ikinci el araç kredisi yaş sınırı uygulanmaktadır. Yaş sınırı konmasının sebebi ise borcun ödenmemesi durumunda aracı rehin olarak tutmaktadır. İkinci el araç almak isteyen kişilere 5 yaş sınırı bulunmaktadır.

 

2. EL TAŞIT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR;

- Nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesinin aslı ile fotokopisi

- Bazı durumlarda adres teyidi için istenen gerekli belge

- Gelir durumunu gösteren belge

Avantajlarımızı Keşfedin

Avantajlarımızı Keşfedin

İstanbul Finans Danışmanlık ile sende bütçeni rahatlat... İstediğin ve hayal ettiğin tüm güzelliklere sizlerde sahip olabilir ihtiyacınız olan kredilere anında kavuşabilirsiniz.

Kredi seçeneklerimiz arasından;

Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, araç kredisi, emekli kredisi… Hemen birini belirleyin sizlerde sevdiklerinizle mutlu zamanların tadını çıkartın…

Başvuru kolaylıklarımızdan faydalanabilmek için uygun kredi sitemizdeki başvuru butonunu tıklayarak dilediğiniz krediler için adım atabilirsiniz.

Kredi Danışmanlık Firmamızın Sizler İçin Sağladığı Kolaylıklar;

İstanbul Finans Danışmanlık seçeneklerimiz için 444 3 291 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Öncelikle banka banka gezmenize gerek kalmadan sizlerde nakit paralara anında sahip olabilirsiniz.

Siz başvuru yapın sizin adınıza biz süreçleri gerçekleştirelim.

Sizin adınıza gerçekleştirilmiş olan tüm kredi takip süreçleriniz için en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sağlıyoruz.

Bizi tercih eden ve tercih etmek için 81 il’den bizlere ulaşan müşterilerimiz için artık rahatlama dönemi başladı.

Kredi al sende farkımızı keşfetmenin tadını çıkart!

İstanbul Finans Danışmanlık Sizlere Kolaylıklar Sunmaya DEVAM EDİYOR!

İstanbul Finans Danışmanlık ile nakit paraların sahibi olabilirsiniz… Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın ayrıcalıklarımızı sizlerde yaşayın!

Kredi seçeneklerimizden ister emekli kredisi ister konut kredisi ister araç kredisi ve daha fazlası için hemen başvuru kolaylıklarımızdan faydalanın ve sizlerde hayallerinize yakın olmanın tadını çıkartın.

Kredi Seçeneklerimiz Arasından İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Belirleyin…

İhtiyaç Kredisi

Konut Kredisi

Emekli Kredisi

Taşıt Kredisi

Ticari Kredisi

Finansal Başarılarımız 81 İLDE!

Finans danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerde finansal gücümüzü keşfedebilirsiniz.

Finansal gücümüzde en hızlı kredi çözümlerini sağlamkta olan Kredi Çözümleri Adını 81 İlde duyurmaya devam ediyor.

Finansal değerlerimiz ile artık nakit para sahibi olmak çok daha kolay.

İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, Bireysel Kredi, Ticari Kredi...

Dilediğiniz kredi ürününü belirleyin anında online destek hizmetlerini sizlere sağlayalım.

Hızlı ve güvenilir , disiplinli ve titiz, güçlü ve çözüm ortaklı... Farkımızı hemen sizlerde yaşayın. Tüm kredi hizmetlerini ve bütün banka ayrıcalıklarımızı tek bir çatı altında buluşturuyoruz.

NUMARANIZI GÖNDERİN SİZE ULAŞALIM!

Müşterilerimize özel olarak çözülen problemlerle kurumsal finans hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak ve kişiye özel avantajlarımızdan yararlanmak için finansal ihtiyaçlarınızı BİZE TAŞIYIN!

Kredi için tüm adımları sizler için düşünen Kredi Çözümleri ekonomik madde içeriğini ekonomi ve finansal olarak markamızda buluşturduk.

Her türlü bankacılık ürün ve hizmet gereksinimlerinizi doğru banka ile buluşmanızı sağlayarak, zaman menfaatinizi gözeterek karşılamakta olan firmamız sizlere en güçlü danışmanlık hizmetini sağlar.

Kredi danışmanlık firması olup ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birbirinden farklı kitlemize hizmetimizi en profesyonel şekilde sunmaktayız.

Profesyonel hizmetlerimiz arasında danışmanlık firmasına yakışır %100 Müşteri memnuniyeti amaç edinen stratejilerimiz bulunmaktadır.

En Uygun Krediler

En Uygun Krediler

İstanbul finans danışmanlık emekli kredisi için daha fazla beklemeyin. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel zamanları ertelemeden kolaylıkla nakit paralara sahip olmak artık çok kolay… Emeklileri düşünen tüm finansal çözümler sizlerle. Avantajlarımız hız kesmeden devam ediyor… Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, ticari kredi, emekli kredisi seçeneklerimiz arasından birini belirleyin nakit paraların sahibi olun.

İhtiyacınız olan kredilerimiz ile sizlerde hayallerinizi ertelemeye gerek kalmadan sevdikleriniz ile mutlu günlerin tadını çıkarın…

İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi seçeneklerimiz arasında yer alan emekli kredisi için belgeler ve koşullar bulunmaktadır.

Emeklilere uygun faiz oranlarının yer aldığı kredilerimiz ile emekliler de artık ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmadan hemen nakit para çözümleri ile tanışacaklar. Gerekli olan şartlar yerine getirildikten sonra firmamıza uğrayarak emekli maaşını PTT’den alan tüm müşterilerimiz için kredi sağlanılmaktadır. 

Emeklilere özel olarak sunulan kolaylıklarımız ile nakit paralar anında cebinizde…

Emekli Kredisi İçin;

• PTT Emekli Kredisi Başvurusu için hemen başvuru sayfamızdan iletişim bilgilerinizi bırakın finans firmanız dönüş sağlasın.

• PTT’den maaş alan emekli vatandaşlarımız; nüfus cüzdanıyla beraber firmamıza gelerek ihtiyaçlarınızı belirtin.

Firmamızın sunduğu PTT kredisi ile tüm ihtiyaçlarınıza en yakın ve en hızlı çözümleri sağlamak artık çok kolay.

İster ihtiyaç kredisi, ister konut kredisi, ister taşıt ve daha fazla nakit paraya anında sahibi olabilirsiniz. Hayallerinizi ve ya yapmak istediğiniz işlerinizi artık ertelemeyin. Sevdikleriniz ile tatil yapma imkânı, herhangi bir sağlık durumu için nakit para ihtiyaçlarınız ve çok daha fazlası için vakit kaybetmeyin. Sizler için finansal hizmetlerimiz devam ediyor.

Başvurusu İçin Gerekli Evraklar; 

Emekliler için emekli cüzdanı 

Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Gelir durumunuzu gösteren belgeler

Özel sektör için maaş bordosu

Nüfus Cüzdanı, Ehliyet Cüzdanı ya da Pasaport

İster 444 3 291 nolu numarayı arayarak diler firmamızı ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Adımızı 81 İl’de duyurmaya devam ediyoruz.

Emekli kredisi ile birlikte konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi çözümlerini sağlamaya devam ediyoruz.

Emeklilerimizin düzenli geliri ve düzenli maaş yatmalarından kaynaklı olarak sağlanan kredi seçeneklerimiz İstanbul Finans Danışmanlık'ta sizleri bekliyor.

Anında Kredi

Anında Kredi

İstanbul Finans Danışmanlık ile sende bütçeni rahatlat... İstediğin ve hayal ettiğin tüm güzelliklere sizlerde sahip olabilir ihtiyacınız olan kredilere anında kavuşabilirsiniz.

Kredi seçeneklerimiz arasından;

Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, araç kredisi, emekli kredisi… Hemen birini belirleyin sizlerde sevdiklerinizle mutlu zamanların tadını çıkartın…

Başvuru kolaylıklarımızdan faydalanabilmek için uygun kredi sitemizdeki başvuru butonunu tıklayarak dilediğiniz krediler için adım atabilirsiniz.

Kredi Danışmanlık Firmamızın Sizler İçin Sağladığı Kolaylıklar;

İstanbul Finans Danışmanlık seçeneklerimiz için 444 3 291 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Öncelikle banka banka gezmenize gerek kalmadan sizlerde nakit paralara anında sahip olabilirsiniz.

Siz başvuru yapın sizin adınıza biz süreçleri gerçekleştirelim.

Sizin adınıza gerçekleştirilmiş olan tüm kredi takip süreçleriniz için en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sağlıyoruz.

Bizi tercih eden ve tercih etmek için 81 il’den bizlere ulaşan müşterilerimiz için artık rahatlama dönemi başladı.

Kredi al sende farkımızı keşfetmenin tadını çıkart!

İstanbul Finans Danışmanlık Sizlere Kolaylıklar Sunmaya DEVAM EDİYOR! 

İstanbul Finans Danışmanlık ile nakit paraların sahibi olabilirsiniz… Hemen 444 3 291 nolu numaradan bize ulaşın ayrıcalıklarımızı sizlerde yaşayın!

Kredi seçeneklerimizden ister emekli kredisi ister konut kredisi ister araç kredisi ve daha fazlası için hemen başvuru kolaylıklarımızdan faydalanın ve sizlerde hayallerinize yakın olmanın tadını çıkartın.

Kredi Seçeneklerimiz Arasından İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Belirleyin…

İhtiyaç Kredisi

Konut Kredisi

Emekli Kredisi

Taşıt Kredisi

Ticari Kredisi

Finansal Başarılarımız 81 İLDE!

Kredi danışmanlık firması olup ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birbirinden farklı kitlemize hizmetimizi en profesyonel şekilde sunmaktayız.

Profesyonel hizmetlerimiz arasında danışmanlık firmasına yakışır %100 Müşteri memnuniyeti amaç edinen stratejilerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Finans Danışmanlık çözümlerimizden yararlanmak için 444 3 291 nolu numarayı arayabilir anında nakit para çözümlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için kusursuz hizmeti amaç edinmekteyiz.

Dilediğiniz yakınınızla gelin kahvenizi yudumlarken onaylanan kredinin mutluluğunu birlikte çıkaralım.

Emekli olan ve çalışan tüm müşterilerimize en hızlı kredi imkânı sizleri bekliyor.

Dilediğiniz konut kredisi, ihtiyaç kredisi, emekli kredisi, taşıt kredisi, ticari kredi ve ihtiyacınıza yönelik adlandırılan herhangi bir kredi ile hayallerinizi ertelemeden anında nakit paraların sahibi olabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınız için sağlanılan kredi çözümlerimiz için daha fazla zaman kaybetmeyin. Bütçenizi rahatlatan finansal çözümler şimdi 444 3 291 nolu numarada sizleri bekliyor.

Finans Firması olarak en güvenilir ve hızlı başvuru süreçlerimizde ihtiyacınız olan her şey için çözümleri üretmekte ve başarılarımızı yaymaya devam ediyoruz.

 İstanbul Finans Danışmanlık seçeneklerimiz için 444 3 291 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Kredi Nasıl Alınır

Kredi Nasıl Alınır

İstanbul Finans Danışmanlık ile sizlerde kredilerimizin sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz ihtiyaç kredisi, konut krdisi, emekli kredisi, taşıt kredisi, ticari kredi seçeneklerimizden birine başvuruda bulunarak nakit paraların sahibi olabilir, sevdiklerinizle mutlu günlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus Cüzdanı:

Tüm resmi işlemde olduğu gibi nüfus cüzdanı ile başvuruda bulunulması gereklidir.

2- İkamet Belgesi veya Adınıza Ait Fatura,

3- Gelir Belgesi

Özel sektör çalışanları ve memurlar: Son maaş bordoları ile beraber şirket imza sirküleri fotokopisini de teslim etmeleri gerekmektedir.

Emekliler:  e-Devlet üzerinden emekli maaşını gösteren belgeyi iletmeniz yeterli olacaktır.

Serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları: Gelir belgesi olarak, güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,

Çiftçiler: Gelir belgesi olarak, çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri,

Gayrimenkul kira geliri olanlar: Kira kontratına istinaden kira bankaya yatıyor ise, ödemeleri gösteren banka hesap dökümünün verilmesi de yeterli olacaktır.

Hemen kredilerimize başvur sende bütçeni rahatlat. İstediğin ve hayal ettiğin tüm güzelliklere sende sahip olabilir ihtiyacınız olan kredilere anında sahip olabilirsiniz.

Evlilik kredisi, ev masrafları, tatil masrafları, eğitim masrafları, borç kapatma vb. gibi kredi seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza yönelik herhangi bir kredi türünden faydalanabilirsiniz. Hızlı ve anında çözümlerimiz ile sevdikleriniz ile zamanın tadını çıkarın.

Kredi ihtiyaçlarınız için 444 3 291 nolu numarayı arayarak başvuru talebinizi gerçekleştirerek avantajlarımızın sahibi olabilirsiniz.

İster emekli olun ister çalışan tüm vatandaşlarımız sağladığımız tüm kredilerimizden yararlanabilir ve çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler.

Artık kredi istekleriniz için banka banka gezmeye gerek kalmadan sizlere avantajlar sağlamaya devam ediyoruz.

Sizler de hemen kredi al talepleriniz için en yakın firmanız olan tercih ederek anında kredi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Artık kredi olanaklarımız için en hızlı çözüm sağlayan stratejilerimiz ile zaman kriterlerinizi göz önünde bulundurarak en kolay kredi avantajlarımızdan sizlerin de yararlanmanızı sağlamaktayız.

Kredilerimize sahip olmak artık çok kolay. Hemen 0212 852 00 21 nolu numaradan başvurunuzu gerçekleştirin sizlerde dilediğiniz kredi seçeneklerimizden birine sahip olun!

Finans Danışmanlık

Finans Danışmanlık

Kredi seçeneklerimiz arasında yer alan taşıt kredisi ile istediğiniz araçlara sahip olmak artık çok kolay. İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi başvurunuz ile birlikte hangi krediyi istediğinizi belirtin, sizlere yardımcı olalım. 

Taşıt kredisi İçin Gerekli Belgeler: 

 • Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanı ve kimlik fotokopisi, 
 • 0 km taşıt alımı için aracın proforma faturası, 
 • İkinci el taşıt alımı için aracın ruhsatı, 
 • Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi ve belgenin fotokopisi, 
 • Serbest meslek sahibiyseniz vergi levhasının fotokopisi, 
 • Emekliyseniz maaş cüzdanınızın fotokopisi, 
 • Kendinize ait kira geliriniz varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi, 
 • Ücretli çalışansanız son maaş bordrosunun fotokopisi ya da şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş belgesi, 
 • 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi veya elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ait işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş bir faturanın aslı. 

Sizlerde bizi tercih edebilir ve kredi avantajlarımızdan kolayca haberdar olabilirsiniz. Gerekli belgeler ile birlikte fırsatlarımız için bizleri arayabilirsiniz.

Ticari Kredi Çözümleri

Ticari Kredi Çözümleri

İstanbul Finans Danışmanlık ile ticari kredi avantajlarımızdan hemen sende yararlan.

Ticari kredi ile artık işini büyültebilir, sende geleceğine ışık tutabilirsin. Ticari kredi sadece ticari kredi olarak adlandırılmamakla birlikte iş kredisi, ticaret kredisi olarak da bilinmektedir.

İhtiyacınız olan ve geleceğiniz için büyük adımlarınıza destek olacak nakit para çözümleri için daha fazla düşünmeyin!

İster emekli olun ister çalışan yâda ev hanımı olun sizlerde kredilerimizden yararlanabilir bütçenize en uygun ödeme şartlarından birini belirleyerek doğru bankayı sizler için araştırabiliriz.

İstanbul finans danışmanlık kredi çözümleri için 444 3 291 nolu numarayı arayın anın tadını çıkartın!

Finans firmanız sizin adınıza tüm farkları ve değişkenlikleri göz önünde bulundurarak anında uygun kredi seçenekleri ile karşılaştırmaktadır.

TEK BİR BANKA İLE DEĞİL TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BANKALARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ!

Sadece ticari kredi değil ister araç kredisi, konut kredisi, ister ihtiyaç kredisi ya da isterseniz ihtiyaçlarınıza yönelik tüm kredi ürünlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Haberlerimiz

Haberlerimizden ,haberdar Olmak İçin Size Özel Sorularınızı Yanıtladık Haberlerimizi İnceleyerek Bilgi Alabilirsiniz. Size Özel Faiz Oranlarıyla Kredi Sahibi Olun

Ticari Kredi Çözümleri

Ticari Kredi Çözümleri

İstanbul Finans Danışmanlık ile ticari kredi avantajlarımızdan hemen sende yararlan.

Ticari kredi ile artık işini büyültebilir, sende geleceğine ışık tutabilirsin. Ticari kredi sadece ticari kredi olarak adlandırılmamakla birlikte iş kredisi, ticaret kredisi olarak da bilinmektedir.

İhtiyacınız olan ve geleceğiniz için büyük adımlarınıza destek olacak nakit para çözümleri için daha fazla düşünmeyin!

İster emekli olun ister çalışan yâda ev hanımı olun sizlerde kredilerimizden yararlanabilir bütçenize en uygun ödeme şartlarından birini belirleyerek doğru bankayı sizler için araştırabiliriz.

İstanbul finans danışmanlık kredi çözümleri için 444 3 291 nolu numarayı arayın anın tadını çıkartın!

Finans firmanız sizin adınıza tüm farkları ve değişkenlikleri göz önünde bulundurarak anında uygun kredi seçenekleri ile karşılaştırmaktadır.

TEK BİR BANKA İLE DEĞİL TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BANKALARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ!

Sadece ticari kredi değil ister araç kredisi, konut kredisi, ister ihtiyaç kredisi ya da isterseniz ihtiyaçlarınıza yönelik tüm kredi ürünlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Finans Danışmanlık

Finans Danışmanlık

Kredi seçeneklerimiz arasında yer alan taşıt kredisi ile istediğiniz araçlara sahip olmak artık çok kolay. İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi başvurunuz ile birlikte hangi krediyi istediğinizi belirtin, sizlere yardımcı olalım. 

Taşıt kredisi İçin Gerekli Belgeler: 

 • Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanı ve kimlik fotokopisi, 
 • 0 km taşıt alımı için aracın proforma faturası, 
 • İkinci el taşıt alımı için aracın ruhsatı, 
 • Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi ve belgenin fotokopisi, 
 • Serbest meslek sahibiyseniz vergi levhasının fotokopisi, 
 • Emekliyseniz maaş cüzdanınızın fotokopisi, 
 • Kendinize ait kira geliriniz varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi, 
 • Ücretli çalışansanız son maaş bordrosunun fotokopisi ya da şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş belgesi, 
 • 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi veya elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ait işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş bir faturanın aslı. 

Sizlerde bizi tercih edebilir ve kredi avantajlarımızdan kolayca haberdar olabilirsiniz. Gerekli belgeler ile birlikte fırsatlarımız için bizleri arayabilirsiniz.

Kredi Nasıl Alınır

Kredi Nasıl Alınır

İstanbul Finans Danışmanlık ile sizlerde kredilerimizin sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz ihtiyaç kredisi, konut krdisi, emekli kredisi, taşıt kredisi, ticari kredi seçeneklerimizden birine başvuruda bulunarak nakit paraların sahibi olabilir, sevdiklerinizle mutlu günlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus Cüzdanı:

Tüm resmi işlemde olduğu gibi nüfus cüzdanı ile başvuruda bulunulması gereklidir.

2- İkamet Belgesi veya Adınıza Ait Fatura,

3- Gelir Belgesi

Özel sektör çalışanları ve memurlar: Son maaş bordoları ile beraber şirket imza sirküleri fotokopisini de teslim etmeleri gerekmektedir.

Emekliler:  e-Devlet üzerinden emekli maaşını gösteren belgeyi iletmeniz yeterli olacaktır.

Serbest meslek sahipleri ve şirket ortakları: Gelir belgesi olarak, güncel vergi levhası, bilanço/gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,

Çiftçiler: Gelir belgesi olarak, çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri,

Gayrimenkul kira geliri olanlar: Kira kontratına istinaden kira bankaya yatıyor ise, ödemeleri gösteren banka hesap dökümünün verilmesi de yeterli olacaktır.

Hemen kredilerimize başvur sende bütçeni rahatlat. İstediğin ve hayal ettiğin tüm güzelliklere sende sahip olabilir ihtiyacınız olan kredilere anında sahip olabilirsiniz.

Evlilik kredisi, ev masrafları, tatil masrafları, eğitim masrafları, borç kapatma vb. gibi kredi seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza yönelik herhangi bir kredi türünden faydalanabilirsiniz. Hızlı ve anında çözümlerimiz ile sevdikleriniz ile zamanın tadını çıkarın.

Kredi ihtiyaçlarınız için 444 3 291 nolu numarayı arayarak başvuru talebinizi gerçekleştirerek avantajlarımızın sahibi olabilirsiniz.

İster emekli olun ister çalışan tüm vatandaşlarımız sağladığımız tüm kredilerimizden yararlanabilir ve çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler.

Artık kredi istekleriniz için banka banka gezmeye gerek kalmadan sizlere avantajlar sağlamaya devam ediyoruz.

Sizler de hemen kredi al talepleriniz için en yakın firmanız olan tercih ederek anında kredi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Artık kredi olanaklarımız için en hızlı çözüm sağlayan stratejilerimiz ile zaman kriterlerinizi göz önünde bulundurarak en kolay kredi avantajlarımızdan sizlerin de yararlanmanızı sağlamaktayız.

Kredilerimize sahip olmak artık çok kolay. Hemen 0212 852 00 21 nolu numaradan başvurunuzu gerçekleştirin sizlerde dilediğiniz kredi seçeneklerimizden birine sahip olun!